Series
Ratings
189
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Almost HumanRated ★ 2.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.0
Slayers TryRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Imjin War 1592Rated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 2.0
MacGyverRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0