Movies
Ratings
1724
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
You PeopleRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Shanghai CallingRated ★ 4.5

Golden SlumberRated ★ 1.5
Mother/AndroidRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0