Movies
Ratings
653
Places in the HeartRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 3.0
Babette's FeastRated ★ 3.5
Whatever WorksRated ★ 5.0
The Minimalists: Less Is NowRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Cigarettes & CoffeeRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 4.0
To Each His Own CinemaRated ★ 3.5
The Girl Lives in HaeundaeRated ★ 3.5
Brené Brown: The Call to CourageRated ★ 4.0
Take Your Pills: XanaxRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5

When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5