Titles you rated
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Generation KillRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0

DexterRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0