Movies
Ratings
383
The NeighborsRated ★ 4.0

The TowerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0

FamilyhoodRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5

MissingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0

New TrialRated ★ 4.0

SplitRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5

I Can SpeakRated ★ 4.0