Titles you rated
VigilanteRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 4.0
RaceRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
The CravingsRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5