Movies
Ratings
307
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5

Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5

A Simple FavorRated ★ 4.5

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0

Days of Being WildRated ★ 2.5

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0