Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5