Titles you rated

Brush Up LifeRated ★ 4.0
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
ANIMALSRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5

There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
Shichinin no HishoRated ★ 4.0
deleRated ★ 4.5
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 4.5
Wise and FoolishRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5