Movies
Ratings
37

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0

MoneyRated ★ 4.0

AshfallRated ★ 4.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
UnfeelingRated ★ 4.5
Ramen HeadsRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5

A Hard DayRated ★ 4.5