Movies
Ratings
239
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0

The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.5

ExitRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5

CollectorsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5

SplitRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5