Movies
Ratings
519
No Other ChoiceRated ★ 2.5
HereticRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0

Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
WishRated ★ 3.0