Movies
Ratings
31
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0

Bring It OnRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0

Scandal MakersRated ★ 4.0

My Sassy GirlRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0

Despicable MeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0

SecretRated ★ 4.0