Movies
Ratings
25
About TimeRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 3.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0