Movies
Ratings
200
I Am a HeroRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0

TunnelRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5

Wonderful NightmareRated ★ 4.0

CanolaRated ★ 4.0
Proof of InnocenceRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5

Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Pawn SacrificeRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Absolutely AnythingRated ★ 4.0