Titles you rated

The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5

Eye Love YouRated ★ 3.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Political FeverRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0