Movies
Ratings
530
Star TrekRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0

Righteous TiesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5

Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5

A Dirty CarnivalRated ★ 3.0

The ConcubineRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
TedRated ★ 3.0
My WayRated ★ 1.5