Titles you rated
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5

Blood RainRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0

The ConcubineRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0

The PiratesRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0