Series
Ratings
74

Chainsaw ManRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
LiveRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The OARated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5