Movies
Ratings
217
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5

Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5

Jurassic WorldRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0