Titles you rated

Kill BoksoonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5

HeroRated ★ 3.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5

A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0

MinariRated ★ 3.0