Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0

VenomRated ★ 4.0

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5

The HimalayasRated ★ 0.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 2.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
HulkRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5