Titles you rated


ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 3.0
World of Street Woman FighterRated ★ 2.0
AnotherRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 2.5
Angel Beats!Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5
The Future DiaryRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0

Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5