Movies
Ratings
101

ParasiteRated ★ 0.5

The WhistleblowerRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 0.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0

Wonderful NightmareRated ★ 0.5

The FivesRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0

Joint Security AreaRated ★ 4.0

Goodbye MomRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 1.0
August RushRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 2.0

Dancing QueenRated ★ 3.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0