Movies
Ratings
1610
Nobody 2Rated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
96 MinutesRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 4.0
Beastie GirlsRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 4.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.0
GlassRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 3.5

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.5
A Working ManRated ★ 2.5
Rain ManRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0