Series
Ratings
22
White ChristmasRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.5

Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Magic Kid MasuriRated ★ 3.5