Series
Ratings
20
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5

Nodame CantabileRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0

One Punch ManRated ★ 3.5