Series
Ratings
63

Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
The UntamedRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0