Movies
Ratings
18
HerRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5

WhiplashRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0

The Face ReaderRated ★ 3.0

MasqueradeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0

Rules of DatingRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0

Begin AgainRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5