Series
Ratings
20
The ProducersRated ★ 1.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Bad GuyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
HealerRated ★ 1.5
Full House Take 2Rated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 0.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5