Movies
Ratings
101

I Saw the DevilRated ★ 1.5
SawRated ★ 1.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0

My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.5

Take OffRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0