Movies
Ratings
41

I Saw the DevilRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0

The ThievesRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0

Midnight FMRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0

Memories of MurderRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0

FriendRated ★ 4.0

Fast FiveRated ★ 4.0

Between Calmness and PassionRated ★ 5.0

A MuseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0

Rules of DatingRated ★ 4.0