Titles you rated

My Boss, My HeroRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0

The ConcubineRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5

Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5