Series
Ratings
73
Youn's KitchenRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
The LoverRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0