Titles you rated

Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0