Series
Ratings
30
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0

The Light in Your EyesRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0

Something in the RainRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5

My Love From Another StarRated ★ 5.0