Series
Ratings
237
Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 3.0
すいかRated ★ 4.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 1.5
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.0

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0