Series
Ratings
71
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Last Chance U: LaneyRated ★ 3.5
Last Chance U: Basketball Season 1Rated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5