Movies
Ratings
368
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 4.5
Jingle Jangle: A Christmas JourneyRated ★ 3.0

HarbinRated ★ 3.5

FirefightersRated ★ 2.5

HuntRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Devils StayRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0

Dirty MoneyRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0