Titles you rated

Dangerously ExcitedRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
Tiny PlanetRated ★ 4.5
Lookalike( )_22yo_Koreancollegegirl.aviRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0