Titles you rated

DoubleRated ★ 2.5

DAN DA DANRated ★ 2.0

GachiakutaRated ★ 3.5
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 2.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Soul EaterRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0

DexterRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
366 DaysRated ★ 2.0
Mosaic JapanRated ★ 2.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Nijiiro KaruteRated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Love with a CaseRated ★ 1.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.0