Series
Ratings
180

House of CardsRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5

SKY CastleRated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
The Beast in MeRated ★ 3.5
The WatcherRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0