Movies
Ratings
93

PhantomRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 3.0

CobwebRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 3.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5

Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 5.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5