Titles you rated
Pink FlamingosRated ★ 2.5
SplinterRated ★ 2.5

MotherRated ★ 3.5
FreakyRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.0
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 4.0
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Orphan: First KillRated ★ 2.5

A Simple FavorRated ★ 4.0
Look Both WaysRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 2.5

FallRated ★ 3.5
CarrieRated ★ 2.5
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
OldRated ★ 3.0