Titles you rated

Jurassic WorldRated ★ 4.0

The Divine WeaponRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5

Furious 7Rated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 4.5

The PriestsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 2.5

Cold EyesRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0

The PiratesRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 4.0