Titles you rated


SKY CastleRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
GokusenRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5

My Love From Another StarRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 5.0
DEATH NOTERated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0