Movies
Ratings
588
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.5
Little Big SoldierRated ★ 4.0
The Mummy ResurrectedRated ★ 3.5
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 5.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0

Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 2.0

The Princess and the MatchmakerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 5.0

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0

A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5