Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5

The HeirsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0