Movies
Ratings
132

The FortressRated ★ 4.5

Intimate StrangersRated ★ 4.5
Black JackRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0

Memories of MurderRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0