Movies
Ratings
427
TenetRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Long Live the KingRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5

SicarioRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0